Розклад занять студій Києво-Святошинського районного центру творчості молоді «Оберіг» на І півріччя 2015-2016 навчального року на базах шкіл району

Юрівська ЗОШ І-ІІІ ст.

1

Седлецька

Тетяна Іванівна

Студія

декоративно-вжиткового мистецтва «Сувенір»

15.00-16.05

14.30-16.05

1гр.

17 каб.

2

Шевченко

Галина

Артемівна

Фольклорно-етнографічний гурток

«Соняшник»

14.30-16.05

15.00-16.35

1гр.

20 каб.

3

Стрілець

Галина Анатоліївна

Гурток «Умілі руки»

13.30-15.05

13.30-15.05

1гр.

2 каб.

4

Ковальова Юлія

Олегівна

Гурток бальної та сучасної хореографії «Дивертисмент»

12.30-15.05

15.20-16.55

12.30-15.05

15.20-16.55

1гр.

2гр.

Спорт.

зала

Музичанська ЗОШ І-ІІІ ст.

1

Цисаренко

Олена Петрівна

Гурток

поетичного слова

15.00-16.35

14.10-15.45

1гр.

каб.№23

2

Дзюбюк

Тетяна Валеріївна

Танцювальний гурток «Bleak orange»

13.00-14.35

14.50-17.25

13.00-14.35

14.50-17.25

1гр.

2гр.

Актова зала

(їдальня)

3

Токар

Тетяна Андріївна

Гурток образотворчого

мистецтва «Веселка»

14.15-15.50

16.00-17.35

14.15-15.50

16.00-17.35

1гр.

2гр.

каб. фізики

Крюківщинська ЗОШ І-ІІІ ст.

1

Біла

Людмила
Василівна

Студія декоративно-вжиткового мистецтва

«Намистинка»

15.00-16.35

15.00.-16.35

15.00.-16.35

15.00-16.35

1гр.

2гр.

каб. обсл. праці

2

Кулініч

Емілія Борисівна

Студія

«Художня вишивка»

13.00-14.35

14.50-16.25

13.00-14.35

14.50-16.25

1гр.

2гр.

Каб.

1-а кл.

Боярський НВК «Гімназія – ЗОШ І ст.»

1

Мішаровська Ірина Владиславівна

Екологічна агітбригада «Юні екологи»

14.00-15.35

14.00-15.35

1гр.

411каб.

2

Лебіга

Галина Іванівна

Зразковий

хореографічний

ансамбль «Сонечко»

15.10-16.45

16.50-18.25

15.10-16.45

16.50-18.25

(каб.113)

15.10-16.45

16.50-18.25

(каб.113)

1 гр.

2 гр.

актова зала

3

Коробова Тетяна Іллівна

Акомпаніатор

зразкового ансамблю

«Сонечко»

15.10-16.45

17.00-18.35

(Лебіга Г.І.)

18.30-19.30

Дворак А.В.

15.00-16.15

17.00-18.00

Дьоміна Ю.

15.10-16.45

16.50-18.25

113

Лебіга Г.І.

1 гр

2гр.

1гр.

2гр.

Актова зала

113

4

Дорохін

Ігор
Юрійович

Відділення

ірландського танцю

зразкового хореографічн.

ансамблю «Сонечко»

15.10-16.45

17.00-18.35

№113

15.10-16.45

17.00-18.35

Актова зала

1 гр.

2 гр.

№113

5

Дворак

Андрій
Вікторович

Відділення бойового

гопака зразкового

ансамблю «Сонечко»

15.10-16.45

ансамбль

16.50-18.25

18.30-19.30

15.10-16.45

16.50-18.25

18.30-19.30

14.00-15.35

16.15-17.50

1гр.
(7р.)

2гр.

3гр.

(4-5р.)

4 гр.

ІV поверх

6

Морозова

Галина Іванівна

Гурток

«Випилювання з дерева»

15.00-16.35

16.50-18.25

15.00-16.35

16.50-18.25

1гр.

2гр.

105

Боярська ЗОШ І-ІІІст. №1

1

Біленко

Леся Дмитрівна

МАН

понеділок

14.35-16.10

вівторок

середа

14.35-16.10

четверг

пятниця

субота

1 гр.

3 каб.

2

Загура Сергій

Васильович

Краєзнавчий

гурток

13.00-14.35

14.40-16.15

14.40-16.15

16.25-18.00

1гр.

2гр.

18 каб.

2 каб.

3

Калінін

Ігор

Валерійович

Гурток

«Сокіл»

«Джура»

9.00-10.35

10.50-12.25

10.00-11.35

11.50-13.25

1гр.

2гр.

Спортивна

зала

4

Мелашенко Катерина Миколаївна

Фотогурток

13.00-14.35

14.50- 16.25

11.00-12.35

15.30-17.05

1гр.

2гр.

Комп’ют

клас.

5

Дзюба Олена

Миколаївна

Зразковий ансамбль «Алегро»

14.30-16.05

16.20-17.55

18.00-19.35

14.30-16.05

16.20-17.55

18.00-19.35

16.00-17.35

17.50-19.25

1гр.

2гр.

3гр.

Індив.

Актова зала

6

Кравченко Ольга Анатоліївна

акомпаніатор

зразкового ансамблю «Алегро»

14.30-16.05

16.20-17.55

18.00-19.35

15.10-16.45

Лебіга Г.І.

17.00-18.35

18.40-20.05

14.30-16.05

16.20-17.55

18.00-19.35

16.00-17.35

17.50-19.25

1 гр.

2гр.

3гр.

Індив.

Актова зала

7

Гоменюк Наталія Йосипівна

Майстерня «Майстер»

12.15-13.50

11.15-12.30

12.40-14.15

12.15-13.50

11.15-12.30

12.40-14.15

1гр.

2гр.

(6р.)

3гр.

майстерня

Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3

1

Кулініч

Емілія Борисівна

Студія

«Художня

вишивка»

понеділок

вівторок

14.00-15.35

15.50-17.25

середа

четверг

пятниця

14.00-15.35

15.50-17.25

1гр.

2гр.

8

Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ст.

1

Петриченко Олег Миколайович

Гурток «Сокіл»

«Джура»

понеділок

вівторок

14.15-15.50

16.00-17.35

середа

четверг

субота

9.30-11.05

11.10-12.45

1гр.

2гр.

2

Кiлькiсть переглядiв: 71

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Вересень 2018 Наступна
ПВСЧПСН
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930