Розклад занять гуртків, студій і майстерень Києво-Святошинського районного центру творчості молоді «Оберіг» на І півріччя 2015-2016 навчального року
(державний компонент)

п/п

Прізвище, ім’я,

по-батькові

Назва студії

Дні неділі

Приміт.

аудит.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

Образотворче мистецтво

1

Поліщук

Тетяна

Іванівна

Зразкова студія

образотворчого

мистецтва

«Звичайне диво»

18.00-19.35

18.00-19.35

1гр.

вищий рівень

7

2

Поліщук

Тамара

Володимирівна

Зразкова студія

образотворчого

мистецтва

«Звичайне диво»

15.25-17.05

12.25-14.05

1гр.

7

3

Костржицька Анастасія

Сергіївна

Студія

образотворчого

мистецтва

10.00-11.35

14.00-15.35

15.50-17.25

17.40-19.15

14.00-15.35

15.50-17.25

17.40-19.15

10.00-11.35

1гр.

2гр.

3гр.

4гр.

7

4

Василенко

Ольга

Володимирівна

Гурток образотворчого мистецтва

«Каліпсо»

17.10-18.45

17.10-18.45

1гр.

8

Театральне мистецтво

5

Іващенко Тетяна

Володимирівна

Зразкова театр-студія

«Світла хвиля»

9.00-10.35

12.00-13.35

15.30-17.05

15.00-16.35

9.00-10.35

12.00-13.35

11.00-12.35

14.00-15.35

1гр.

3гр.

2гр.

4гр.

Актова

зала

16

6

Мельник

Тетяна

Олексіївна

Зразкова театр-студія

«Світла хвиля»

15.15 -16.50

17.00-18.35

15.00 -16.35

17.00-18.35

1гр.

2гр.

Актова

зала

16

7

Прокопенко Надія Андріївна

Театр-студія

«Світла хвиля»

15.00-16.35

16.50-18.25

(18 ауд.)

16.00-17.35

17.50-19.25

1гр.

2гр.

Актова

зала 16

Хореографічне мистецтво

8

Зарицька

Ольга

Миколаївна

Народна студія бального

танцю

«Ритми»

17.00-18.35

18.50-20.25

17.30-19.05

17.00-18.35

18.50-20.25

17.30-19.05

14.15-15.50

16.00-17.35

1гр.

2гр.анс

3гр.анс.

Зал

хореограф.

№14

БЗОШ №5

9

Кайдашова Анна Петрівна

Відділення

естрадного танцю

народної студії бального

танцю «Ритми»

16.00-17.05

17.20-18.35

10.00-11.05

11.20-12.35

1гр.

2гр.

1гр.

2гр.

Спортивна зала

Хореогр.

зала

10

Терещенко

Любов

Петрівна

Студія естрадно-

спортивного

танцю «Фантазія»

15.15-16.50

17.00-18.35

19.00- 20.05

15.15-16.50

17.00-18.35

15.15-16.50

17.00-18.05

15.25-17.00

1гр.

2гр.

3гр.

(5р.-6р.)

Хореогр.

зала

11

Шатілова Інга Аркадіївна

Студія сучасного танцю

18.00-19.15

19.20-20.55

18.00-19.15

19.10-20.55

1гр

(5-6р.)

2гр.

Спортивна зала

12

Дьоміна Юлія Віталіївна

Відділення

сучасного танцю

зразкового

ансамблю

«Сонечко»

15.00- 16.15

16.40-18.15

18.40-19.55

15.00-16.15

18.40-19.55

17.00-18.00

15.00-16.15

17.00-18.00

15.00-16.35

18.40-19.55

1гр.

3гр.

(вокал)

2гр

4гр.

(4р-5р)

Спортивна зала

ауд.№113

.(гімн.)

13

Лебіга

Галина Іванівна

Хореографія

«Перлина»

17.10-18.45

Акт. зала

16.25-18.00

1гр..

Спорт.

зала

Вокальне мистецтво

14

Нурищенко

Оксана

Миколаївна

Народна студія

естрадно- народного

співу «Перлина»

15.00-15.35

15.50-16.35

16.50-18.25

18.40-19.25

14.30-15.15

15.30-16.15

16.30-17.15

19.10-19.55

15.00-15.35

15.50-16.35

16.50-17.25

17.40- 19.15

14.30-15.15

15.30-16.15

16.30-17.15

17.30-18.15

18.30-20.15

14.30-15.15

15.30-17.05

17.20-19.05

Підгот. гр.

1гр.

2гр.

3 гр.

(обд.)

2

15

Криворучко Катерина Миколаївна

Вокальна

студія «Діамант»

17.00-18.35

18.50-20.25

17.00-18.35

18.50-20.25

1гр.

2гр.

18

16

Вишняк
Володимир
Федорович

Студія

авторської пісні та співаної поезії

15.00-16.35

16.50-18.25

15.00-16.35

16.50-18.25

1гр.

2гр.

18

Декоративне-вжиткове мистецтво

17

Єріна

Людмила

Леонідівна

Зразкова студія

«Фітодизайн»

14.00-15.35

15.50-18.15

14.30-15.35

14.00-15.35

15.50-18.15

9.30-10.35

1гр.

2гр.

3гр.

(6-7р.)

13

18

Гоменюк

Наталія

Йосипівна

Майстерня

«Майстер»

15.15-16.50

15.15-16.50

1гр.

№4

19

Приходько

Олена

Володимирівна

Студія

«Рукоділля»

15.00-16.35

16.50-18.25

16.30-18.05

15.00-16.35

16.50-18.25

12.00-13.35

13.50-15.25

15.40-17.15

1гр.

2гр.

3гр.

4гр.

12

20

Іванькова

Світлана

Леонідівна

Студія

«Художня

вишивка»

15.15-16.50

17.00-18.35

15.15-16.50

17.00-18.35

2гр.

1гр.

№4

21

Василенко

Ольга

Володимирівна

Гурток «Художні вироби з

глини»

15.20-16.55

15.20-16.55

1гр.

8

22

Поліщук

Тамара

Володимирівна

Гурток

«Художні вироби з кераміки»

17.20-18.55

9.00-10.35

1гр.

7

23

Шаповал Неля Василівна

Гурток «Світ майстрів»

12.00-13.35

14.00-15.35

15.50-17.25

10.00-10.35

12.00-13.35

16.30-18.05

10.00-10.35

15.00-16.35

1 гр.

2 гр.

3гр.

4гр.

13

Науково-технічна творчість

24

Поліщук

Світлана Сергіївна

Комп’ютерний гурток

14.00-15.35

16.00-17.35

14.00-15.35

16.00-17.35

1гр.

2гр.

12

25

Лавренчук Поліна

Костянтинівна

Гурток традиційної та комп’ютерної

анімації

17.50-19.25

10.00-11.35

1гр.

12

Військово-патріотична творчість

26

Антипова

Галина Віталіївна

Гурток «Патріот»

15.10-16.45

15.10-16.45

1гр.

3

Акомпаніатори

27

Каптюров

Олександр

Вікторович

Акомпаніатор

народної

студії

«Перлина»

15.00-15.35

15.50-16.35

16.50-18.25

18.40-19.25

14.30-15.15

15.30-16.15

16.30-17.15

17.30-18.15

18.30-20.15

14.30-15.15

15.30-17.05

Підгот. гр.

1гр.

2гр.

3 гр.

(обд.)

Аудиторія №2

28

Бабенко Юрій Йосипович

Акомпаніатор

народної

студії

«Перлина»

14.30-15.15

15.30-16.15

16.30-17.15

19.10-19.55

15.00-15.35

15.50-16.35

16.50-17.25

17.40- 19.15

17.20-19.05

1гр.

2гр.

3 гр.

(обд.)

Аудиторія №2

Розклад занять студій Києво-Святошинського районного центру творчості молоді «Оберіг» на І півріччя 2015-2016 навчального року на базах шкіл району переглянути


Кiлькiсть переглядiв: 73

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Червень 2018 Наступна
ПВСЧПСН
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930