Р О З К Л А Д Р О Б О Т И Г У Р Т К І В

Вишнівського центру творчості дітей та юнацтвана 2015– 2016 н. р

п.п.

Назва гуртка

Прізвище, ім”я, по батькові

понеділок

Вівторок

середа

четвер

п’ятниця

субота

неділя

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

1

Ляльковий театр

«Чарівна скринька»

Попович Тетяна Василівна

Хребтова Анжела Вікторівна

15.30-16.15

16.20-17.05

15.30-16.15

16.20-17.05

17.20-18.05

18.10-18.55

15.30-16.15

16.20-17.05

2

Образотворче мистецтво

Верес Тетяна Михайлівна

16.00-16.45

16.50-17.35

17.45-18.30

18.35- 19.20

10.00-10.45

10.50-11.35

11.45-12.30

12.35-13.20

3

Англійська мова

Міщенко Наталія Андріївна

17.00-17.35

17.40-18.15

17.00-17.35

17.40-18.15

Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

1

Англійська мова

Міщенко Наталія Андріївна

14.30-15.30

15.10-16.10

14.30-15.30

15.10-16.10

2

Шахи

Зазикін Сергій Вікторович

13.45-14.30

14.35-15.20

13.45-14.30

14.35-15.20

3

Петриківський розпис

Максименко Ольга Олександрівна

10.45-11.30

11.40-12.25

12.35-13.20

13.40-14.25

10.45-11.30

11.40-12.25

10.45-11.30

11.40-12.25

12.35-13.00

13.40-14.25

10.45-11.30

11.40-12.25

Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3

1

Вокальна студія

Горбенко

Неоніла Леонідівна

14.30-15.15

16.00-16.45

15.30-16.00

14.30-15.15

15.30-16.00

16.00-16.30

2

Шахи

Зазикін Сергій Вікторович

15.45-16.30

16.35-17.20

15.45-16.30

16.35-17.20

3

Юні екологи - дослідники(інд)

Лисенко Оксана Олександрівна

17.00-17.45

17.50-18.35

18.40-19.25

10.00-10.45

10.50-11.35

11.40-12.25

4

Бісероплетіння

Кулинич Оксана Йосипівна

17.35-18.20

18.25-19.10

17.35-18.20

18.25-19.10

17.35-18.20

18.25-19.10

17.35-18.20

18.25-19.10

Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4

1

Театр мініатюр

Бухтіярова

Людмила Олаксандрівна

13.25-14.10

14.15-15.00

15.10-15.55

16.00-16.45

16.00-16.45

16.50-17.35

13.25-14.10

14.15-15.00

15.10-15.55

16.00-16.45

14.00-14.45

14.50-15.35

2

«Бісероплетіння»

Гончаренко Маргарита Сергіївна

15.00 -15.45

15.50 -16.35

16.45- 17.30

17.35 -18.20

15.00 -15.45

15.50 -16.35

16.45- 17.30

17.35- 18.20

3

Театр барабанщиць

Хомицька Алла Вячеславівна

14.05-14.50

14.55-15.40

15.50-16.35

16.40-17.25

14.05-14.50

14.55-15.40

15.50-16.35

16.40-17.25

4

Крій та шиття

Зацерковна Валентина Євтіхієвна

14.30-15.15

15.20-16.05

16.15-17.00

17.05-17.50

14.30-15.15

15.20-16.05

16.15-17.00

17.05-17.50

Вишнівський центр творчості дітей та юнацтва

1

Образотворча студія «Креатив»

Шульга Наталія Сергіївна

15.45-16.30

16.35-17.20

17.30-18.15

18.20-19.05

16.00-16.45

16.50-17.35

17.45-18.30

18.35-19.20

2

Образотв.студія

Верес Тетяна Михайлівна

14.00-14.45

14.50-15.35

19.15-20.00

20.05-20.50

14.00-14.45

14.50-15.35

17.30-18.15

18.20- 19.05

19.15-19.55

20.00-20.50

14.00-14.45

14.50-15.35

15.45-16.30

16.35-17.20

19.15-20.00

20.05-20.50

10.00-10.35

10.40-11.25

11.35-12.20

12.25-13.20

3

Англійська мова

Сєргєєва Наталія Сергіївна

9.30-10.30

12.50-13.50

14.00-15.00

15.10-16.10

16.20-17.20

12.50-13.50

14.00-15.00

15.10-16.10

16.20-17.20

08.50-09.50

4

Креативне рукоділля

Шульга Наталія Сергіївна

17.30-18.15

18.20-19.05

17.30-18.15

18.20-19.05

5

Хореографія

Романюк

Яна Вікторівна

15.30-16.15

16.20-17.05

17.15-17.45

17.50-18.20

18.30-19.15

19.20-20.05

15.30-16.15

16.20-17.05

17.15-17.45

17.50-18.20

18.30-19.15

19.20-20.05

11.00-11.45

11.50-12.35

6

Бальна хореографія

Парубец Ігор Павлович

16.00-16.45

16.50-17.35

17.45-18.15

18.20-18.50

16.00-16.45

16.50-17.35

17.45-18.15

18.20-18.50

7

Сучасна хореографія

Лисенко Костянтин Володимирович

17.30-18.00

18.05-18.35

19.00-19.45

19.50-20.35

19.00-19.45

19.50-20.35

(додатково)

18.00-18.30

18.35-19.05

19.15-20.00

20.05-20.50

8

Школа естетичного виховання для дошкільнят

09.00-13.25

09.00-13.25

09.00-13.25

09.00-11.05

09.0012.15

9

Вокал

Бігун Олена Віталіївна

12.00-12.45

12.50-13.25

13.30-15.05

15.10-15.55

16.00-16.45

16.50-17.25

17.30-18.15

18.20-19.05

12.00-12.45

12.50-13.25

13.30-14.15

14.20-16.00

16.05-16.55

17.00-17.45

17.50-18.25

12.00-12.45

12.50-13.05

13.30-15.05

15.10-15.55

16.00-16.45

16.50-17.25

17.30-18.15

18.20-19.05

12.00-12.45

12.50-13.25

13.30-14.15

14.20-16.00

16.05-16.55

17.00-17.45

17.50-18.25

10

Вокал

Кучинська Марія Георгіївна

13.15-14.00

14.05-14.35

14.40-15.25

15.30-16.15

16.30-17.15

17.20-18.05

18.10-18.55

19.00-19.45

10.00-10.45

10.50-11.35

11.40-12.25

12.30-13.15

13.30-14.15

14.20-15.05

15.10-15.55

16.00-16.45

11

Шахи

Зазикін Сергій Вікторович

9.00-9.25

9.30-9.50

11.15-11.40

11.45-12.10

Крюківщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

1

Театральна студія «Дивогляд»

Бондаренко Лариса Георгіївна

16.00-16.45

16.50-17.35

16.00-16.45

16.50-17.35

10.00-10.45

10.50-11.35

11.45-12.30

12.35-13.20

2

Кінотелемистецтво «Режисер»

Лисенко Олексій Дмитрович

17.00-17.45

17.50-18.35

18.45-19.30

19.35-20.20

17.00-17.45

17.50-18.35

18.45-19.30

19.35-20.20

3

Умілі руки

Тарасенко Валентина Вікторівна

18.00-18.45

18.50-19.35

18.00-18.45

18.50-19.35

9.00-9.45

9.50-10.35

10.45-11.30

11.35-12.20

Петропавлівсько Борщагівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

1

Лідерство – запорука успіху

Бондаренко

Галина Миколаївна

14.20-15.05

15.10-15.55

16.10-16.55

17.00-17.45

14.20-15.05

15.10-15.55

16.10-16.55

17.00-17.45

2

Живопис

Левченко

Світлана Василівна

15.00-15.45

15.50-16.35

15.00-15.45

15.50-16.35

15.00-15.45

15.50-16.35

15.00-15.45

15.50-16.35

3

Оригамі

Тосіч Лариса Миколаївна

13.20-14.05

14.10-14.55

13.20-14.05

14.10-14.55

13.20-14.05

14.10-14.55

15.05-15.50

15.55-16.40

4

Літературна студія «Ярінь»

Підлісняк Наталія Миронівна

15.00-15.45

15.50-16.35

14.20-15.05

15.10-15.55

14.20-15.05

15.10-15.55

15.00-15.45

15.50-16.35

5

Юні організатори дозвілля

Громадська Тетяна Олександрівна

13.30-14.15

14.20-15.05

15.15-16.00

16.05-16.50

13.30-14.15

14.20-15.05

15.15-16.00

16.05-16.50

6

Кікбоксинг

Попов Олександр Володимирович

18.00-18.45

18.50-19.35

17.00-17.45

17.50-18.35

18.40-19.25

16.00-16.45

16.50-17.35

18.00-18.45

18.50-19.35

19.40-20.25

11.00-11.45

11.50-12.35

12.40-13.25

7

Юні фотоаматори

Коноваленко Богдан Миколайович

17.00-17.45

17.50-18.35

18.40-19.25

17.00-17.45

17.50-18.35

18.40-19.25

17.00-17.45

17.50-18.35

09.00-09.45

09.50-10.35

10.45-11.30

11.35-12.20

12.25-13.10

8

Діджеї

Первічко Олександр Сергійович

16.00-16.45

16.50-17.35

16.00-16.45

16.50-17.35

9

Театр мод

Первічко Олександр Сергійович

16.00-16.45

16.50-17.35

17.40-18.25

16.00-16.45

16.50-17.35

17.40-18.25

11.00-11.45

11.50-12.35

12.40-13.25

13.35-14.20

14.25-15.10

15.15-16.00

Софіївсько-Борщагівський НВК "СЗОШ І-ІІІ ст.- ЗОШ І-ІІІ ступенів

1

Шахи

Зазикін Сергій Вікторович

13.45-14.30

14.35-15.20

13.45-14.30

14.35-15.20

Забірська ЗОШ І-ІІІ ступенів

1

Фольклорно-етнографічний «Барвінок»

Гегельська Тетяна Василівна

15.30-16.15

16.20-17.05

17.10-17.55

15.30-16.15

16.20-17.05

17.10-17.55

15.30-16.15

16.20-17.05

17.10-17.55

Княжицька ЗОШ І-ІІ ступенів

1

Вишивка

Данильчук Тетяна Миколаївна

15.00-15.45

15.50-16.35

15.00-15.45

15.50-16.35

2

Природа і творчість

Змитрук Людмила Анатоліївна.

12.00-12.45

12.50-13.35

13.45-14.30

14.35-15.20

15.25-16.10

12.00-12.45

12.50-13.35

13.45-14.30

14.35-15.20

15.25-16.10

12.00-12.45

12.50-13.35

13.40-14.25

3

«Паперові Маги»

Галушко Наталія Петрівна

14.10-14.55

15.00-15.45

14.20-15.05

15.10-15.55

14.00-14.45

14.50-15.35

14.20-15.05

15.10-15.55

Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

1

Коврова вишивка

Козленко Лідія Василівна

16.00-16.45

16.50-17.35

16.00-16.45

16.50-17.35

16.00-16.45

16.50-17.35

16.00-16.45

16.50-17.35

2

Образотворче мистецтво

Кубар Надія Ананівна

14.30-15.15

15.20-16.05

14.30-15.15

15.20-16.05

14.30-15.15

15.20-16.05

14.30-15.15

15.20-16.05

3

Вокальний гурток

Купрієнко Олена Сергіївна

14.15-15.00

15.05-15.50

14.15-15.00

15.05-15.50

14.15-15.00

15.05-15.50

14.15-15.00

15.05-15.50

Гореницька ЗОШ І-ІІІ ступенів

1

Образотворче мистецтво

Новіков Павло Борисович

14.00-14.45

14.50-15.35

15.40-16.25

16.35-17.20

17.25-18.10

14.00-14.45

14.50-15.35

15.40-16.25

16.35-17.20

17.25-18.10

14.00-14.45

14.50-15.35

15.40-16.25

Новосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

1

Туристсько-краєзнавчий

Симонік Наталія Юріївна

14.15-15.00

15.05-15.50

15.55-16.40

14.15-15.00

15.05-15.50

15.55-16.40

9.00-9.45

9.50-10.35

10.40-11.25

11.35-12.20-12.25-13.10

13.15-14.00

2

Велоспорт ВМХ

Піонтковський Дмитро Валерійович

14.30-15.15

15.20-16.05

16.15- 17.00

17.05-17.50

14.30-15.15

15.20-16.05

16.15- 17.00

17.05-17.50

Музичанська ЗОШ І-ІІІ ступенів

1

Народно-побутовий танець

Шугайло Тетяна Анатоліївна

14.45-15.30

15.35-16.20

16.25-17.10

13.30-14.15

14.20-15.05

15.15-16.00-16.05-16.50

16.55-17.40

13.30-14.15

14.20-15.05

15.15-16.00-16.05-16.50

16.55-17.40

2

Фольклорно-етнографічний гурт «Струмочок»

Пантюк Анатолій Петрович

13.10-13.55

14.00-14.45

14.50-15.35

13.10-13.55

14.00-14.45

14.50-15.35

10.00-10.45

10.50-11.35

11.40-12.25

Бузівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

1

Візуальне мистецтво

Кузнєцова Ольга Вікторівна

14.10-14.55

15.00-15.45

15.50-16.35

13.10-13.55

14.00-14.45

14.50-15.35

14.10-14.55

15.00-15.45

15.50-16.35

13.10-13.55

14.00-14.45

14.50-15.35

15.45-16.30

16.35-17.20

17.25-18.10

15.45-16.30

16.35-17.20

17.25-18.10

Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

1

Тхеквандо

Процун Артем Михайлович

13.30-14.15

14.20-15.05

15.20-16.05

16.10-16.55

13.30-14.15

14.20-15.05

15.20-16.05

16.10-16.55

Боярська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3

1

Історико-краєзнавчий

Лисенко Сергій Миколайович

14.00-14.45

14.50-15.35

15.45-16.30

16.35-17.20

14.00-14.45

14.50-15.35

15.45-16.30

16.35-17.20

Ходосівська ЗОШ І-ІІІ ст.

1

Вокальний гурток

Нойніц Олена Миколаївна

14.15-15.00

15.05-15.50

16.00-16.45

16.50-17.35

14.15-15.00

15.05-15.50

16.00-16.45

16.50-17.35

Боярська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

1

Фольклорний

Богатир Любов Станіславівна

13.00-13.45

13.50-14.35

14.45-15.30

15.35-16.20

08.00-08.45

08.50-09.35

17.00-17.45

17.50-18.35

2

Театральний

Морська Тетяна Володимирівна

14.00-14.45

14.50-15.35

16.00-16.45

16.50-17.35

14.00-14.45

14.50-15.35

16.00-16.45

16.50-17.35

3

Історико-краєзнавчий

Вовчок Алла Андріївна

10.25-11.10

11.15-12.00

13.45-14.30

14.35-15.20

10.25-11.10

11.15-12.00

13.45-14.30

14.35-15.20

Боярський НВК «Гімнзія –ЗОШ І ступенів»

1

Військово-патріотичний «Джура-Сокіл»

Притамання Марина Миколаївна

15.00-15.45

15.50-16.35

15.00-15.45

15.50-16.35

15.00-15.45

15.50-16.35

15.00-15.45

15.50-16.35

Кiлькiсть переглядiв: 111

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Грудень 2018 Наступна
ПВСЧПСН
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31