Розклад занять гуртків Києво-Святошинского районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді
на 2015
-2016 навчальний рік (І півріччя)

№ п/п

Прізвище, імя по батькові

керівника гуртка

Назва гуртка

Д н і т и ж н я

Місце проведення занять

ПН

ВТ

СР

ЧТ

ПТ

СБ

НД

1.

Чапигіна Олена Анатоліївна

Здоров¢я людини та довкілля

10.00-12.00

15.00-17.00

10.00-12.00

15.00-17.00

БЗОШ №4

2.

Лавренюк Алла Вікторівна

"Соняшник"

Народознавство

9.00-11.00

12.00-14.00

14.00-16.00

12.00-14.00

14.00-16.00

11.15-13.15

9.00-11.00

12.00-14.00

14.00-16.00

9.00-11.00

12.00-14.00

14.00-16.00

Боярська ЗОШ №3

РЦЕНТУМ

3.

Черненко Людмила
Михайлівна

Юні охоронці природи

«Бісеринка»

14.45-16.45

13.05-15.05

15.05-17.05

13.50-15.50

17.00-19.00

15.00-17.00

17.00-19.00

15.00-17.00

Малютянська ЗОШ

НВК «Гімназія»

4.

Яременко Галина Миколаївна

Юний вершник

14.00-16.00

16.00-18.00

9.00-11.00

14.00-16.00

16.00-18.00

14.00-16.00

9.00-11.00

14.00-16.00

16.00-18.00

РЦЕНТУМ

5.

Аздравіна Світлана Володимирівна

Юні рослинники (інд.)

16.00-18.00

14.30-16.30

10.00-12.00

12.00-14.00

РЦЕНТУМ

6.

Малишева Тетяна Василівна

«Зелена економіка"

13.45-15.45

12.50-14.50

15.00-17.00

10.00-12.00

БЗОШ №4

Тарасівська ЗОШ

7.

Дмитруха Наталія Миколаївна

"Шедевр"

Юні квітникарі

13.00-15.00

15.00-17.00

13.00-15.00

15.00-17.00

13.00-15.00

15.00-17.00

12.40-14.40

14.40-16.40

12.40-14.40

14.40-16.40

11.00-13.00

13.00-15.00

БЗОШ №5

РЦЕНТУМ

8.

Галєєва Інна Валеріївна

Юні зоологи

Юні генетики

10.00-12.00

12.00-14.00

10.00-12.00

12.00-14.00

10.00-12.00

12.00-14.00

10.00-12.00

12.00-14.00

РЦЕНТУМ

Юрівська ЗОШ

9.

Щавінська Ольга Дмитрівна

Іппотерапія

10.00-12.00

14.00-16.00

9.00-11.00

11.00-13.00

10.00-12.00

14.00-16.00

9.00-11.00

11.00-13.00

РЦЕНТУМ

10.

Фоміна Олена Леонідівна

Друзі природи

Екологи-краєзнавці (інд.)

10.00-12.00

12.00-14.00

10.00-12.00

12.00-14.00

Новосілківська ЗОШ

11.

Шалабай Наталія Олександрівна

Юні валеологи

12.40-14.40

11.00-13.00

БЗОШ №3

12.

Ткаченко Ірина Павлівна

Біологія людини

13.30-15.30

14.15-16.15

БЗОШ №3

13.

Данілова Ольга Миколаївна

Юні садівники

«Берегиня»

14.30-16.30

16.30-18.30

14.30-16.30

17.00-19.00

Новосілківська ЗОШ

14.

Ольбішевська Ірина Анатоліївна

Юні друзі природи Люби і знай свій рідний край

13.00-15.00

13.50-15.50

13.00-15.00

15.00-17.00

Дмитрівська ЗОШ

15.

Клименко Тетяна Василівна

Юні охоронці природи

13.00-15.00

13.00-15.00

Малютянська ЗОШ

16.

Приходько Павло Сергійович

Фотонатуралісти

10.00-12.00

9.00-11.00

Новосілківська ЗОШ

17.

Малишева Катерина Геннадіївна

«Пізнай себе»

14.25-15.40

15.45-17.00

14.00-16.00

14.25-15.40

15.45-17.00

14.00-16.00

14.00-16.00

16.00-18.00

Спецшкола-інтернат для слабозорих

Боярська ЗОШ №2

18.

Шпак Любов Іванівна

Юні квітникарі

Біологія людини

14.10-16.10

14.10-16.10

14.10-16.10

14.10-16.10

Гатнянська ЗОШ

19.

Семенов Владислав Миколайович

Юні охоронці природи

14.30-16.30

16.30-18.30

14.30-16.30

16.30-18.30

Білгородська ЗОШ №2

20.

Антіпова Наталія Григорівна

Юні охоронці природи

12.30-14.30

14.30-16.30

12.30-14.30

14.30-16.30

12.30-14.30

14.30-16.30

11.00-13.00

13.00-15.00

П-Борщагівська ЗОШ

21.

Лахтадир Ніна Василівна

«Дивосвіт»

10.00-12.00

10.00-12.00

Боярська ЗОШ №1

22.

Нич Володимира Володимирівна

Здоров’я у твоїх руках

14.00-16.00

14.00-16.00

14.00-16.00

14.00-16.00

Спецшкола-інтернат для слабозорих

Кiлькiсть переглядiв: 77

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Липень 2018 Наступна
ПВСЧПСН
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031